Kołdra a sprawa chińska

Posted on 2 Maj 2012 - autor:

1


Podczas gdy Chiny i Filipiny droczą się o prawa do wysp Huangyan, czyli rafy Scarborough, a na Morzu Południowochińskim zaczyna być tłoczno od okrętów wojennych, chińscy internauci z uznaniem wypowiadają się o szczególnych umiejętnościach członków najliczniejszej armii świata. Otóż chiński żółnierz opanował do oszałamiającej perfekcji trudną sztukę składania pościeli. Ostrość kantów i precyzja wymiarów sprawiają, że chiński żołnierz nie ma sobie równych.


Na cześć chińskiego żołnierza powstają peany, bowiem jest on „pierwszy na świecie w składaniu kołder, pierwszy na świecie w praniu skarpetek, pierwszy na świecie w grze TANK, pierwszy na świecie w wykonywaniu rozkazów”.
Na rysunku krążącym w sieci pokaźny chiński żółnierz beszta mikrego i uzbrojnego w dzidę filipińskiego żołnierza słowami: „Xiao Fei, prawdziwy żołnierz nie używa broni, żeby zapanować nad ludźmi! Chodź, pokaż mi jak ty składasz kołdrę!” I jak na dłoni widać wyższość chińskiego oręża, drżyjcie Filipiny!

Internetowe zbiory zdjęć dokumentujące głębokie zaangażowanie chińskiego żołnierza w kwestię odpowiednio złożonej pościeli ozdabiają adekwatne komentarze. Pod zdjęciem Obamy wiztującego wojsko: „Musicie zabrać się za składanie pościeli, bo inaczej 21 wiek będzie wiekiem Chin!” Pod zdjęciem dzieci mocujących się z pościelą: „Składanie kołder należy ćwiczyć od małego!”

 

Zdjęcia pochodzą ze strony

http://luo.bo/24025/

 

 

Reklamy
Posted in: CIEKAWOSTKI